معمولا یکی از مشکلاتی که کارخانجات کاشی و سرامیک داخلی با آن روبرو میشوند اضافه کردن ماشین آلات دست دوم در لایوت LGV می باشد. 
در اکثر موارد بدلیل عدم آشنایی پرسنل کارخانه به روند اجرای آن و نبود نرم افزارهایی که مورد نیاز می باشند، برای کوچکترین تغییرات نیاز به شرکت سازنده می باشد. 
راه حل اساسی این مشکل تهیه نرم افزارها و آموزش پرسنل توسط کارشناس مربوطه یکبار برای همیشه، قبل از خرید ماشین آلات می باشد. متاسفانه عدم اطمینان مدیران بالا دست به کارشناسان مسئول کارخانجات، موجب شده بجز چند شرکت معتبر بقیه محتاج شرکت سازنده خارجی باشند.
 اگر هزینه یکبار تهیه نرم افزارها و آموزش را با چند بار دعوت کارشناس خارجی برای یک تغییر کوچک مقایسه کنید خواهید فهمید که برابر یا حتی کمتر خواهد بود با این تفاوت که تا روزی که شرکت فعالیتش ادامه داشته باشد نیازی به کارشناس خارجی نخواهد بود. 
اینجانب بعنوان کارشناس شرکت SITI-B&T که تمام آموزشهای لازم را در ایتالیا و اسپانیا گذرانده ام با تست عملی ضمانت انجام پروژه ها را تضمین میکنم.
با توجه به وضعیت امروز کشور و نیاز به خودکفایی باید از کارشناسان داخلی حمایت بعمل آورد، به امید روزی که نیازی به کارشناس خارجی در شرکتهای داخلی نداشته باشیم.
عکس زیر لایوت شرکت کاشی ستاره میبد میباشد که دارای 8 دستگاه ماشین LGV میباشد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 فروردین 1395    | توسط: َAli Akbar Mohammadi    |    |
نظرات()